Datum: 04.06.2016

Vložil: Blaňule

Titulek: Re: Re: Re: proč?

Ahoj dámy,Musíme jakkoliv nabrat sebevědomí jinak to neustojíme.Jsem ve stejné situaci.Chlap který vás týrá, pak opustí kvůli jiné,pak po rozvodu deptá, uráží, vyhrožuje odebráním dítěte,řve na vás ať vypadnete z bytu který,je na hypotéku takže řešení komplikované.A já po něm brečím,nemůžu přenést přes srdce že čekají miminko,že jsou šťastní a já už přes 2 roky po jeho odchodu těžké deprese,antidepresiva a nic nepomáhá.Jak z toho ven?A jak jste tady psali ,nejradši bych byla kdyby byl mrtvej,měla bych od něj klid,žádné soudy,žádné vyhrožování,žádné tahanice o dítě.Taky mi ruply nervy a asi po půl roce co se odstěhoval k milence a ke mně si chodil v pohodičce jako domů,tak jsem vzala kovovou velkou lžíci na boty a střískala jsem ho jako psa,byl v šoku nečekal to,tak mě potom jenom odhodil na zem,řekla jsem mu že aspoń trochu cítí tu bolest jakou nám s dcerou udělal.od té doby už si netroufl překročit práh bytu.a cítila jsem se skvěle.Jinak nevím jak žít dál aniž by mě deptal přes dceru?Přemýšlím jak mu dítě přestat dávat,abych s ním nemusela být v kontaktu a mohli jsme s dcerou začít nový klidný život.

Přidat nový příspěvek