Datum: 11.03.2016

Vložil: Katka G.

Titulek: psychické týrání

Posílám alarm ostatním ženám. Jestli se v tom najdete, rychle pryč....Zdálo se že mě miluje. Drobné dárky jako úplatky, komplimenty, řeči typu, nesnesu jinou ženu, cítím k tobě absolutně nejvíc...Ale poté to začalo být peklo. Neustálé výslechy o tom zda ho miluju, zda jsem mu věrná. Dokud jsem mu neodpověděla nemohla jsem jít spát. Když jsem chtěla z bytu odejít, protože jsem už nemohla, zadržoval mne. Strkal a házel věcmi, bouchal dveřmi. Potom následoval den odpouštění. Brečel, prosil. Toto se cyklicky opakovalo.Vše otáčel proti mě. Ve výsledku jsem již nevěděla zda opravdu nejsem na vině já. Neustále mne podezíral z nevěry, kontroloval každý můj pohyb, volal a psal mi do práce bez ohledu na to, že jsem byla velmi vytížená, pokud jsem se mu včas neozvala následovala hromada výčitek, že jsem ledová, že ho nemiluji, vše dokola. Našla jsem sílu se s ním rozejít ale bylo to opravdu náročné. Na několikrát. Vzbuzoval ve mě pocit viny, že za vše můžu já, že jsem se na něj vykašlala zradila ho,....potom mi vyhrožoval že mi zničí život...Musíte si věřit a dokážete ho opustit. Určitě existuje spoustu jiných. Je potřeba v životě cítit oporu, zázemí a pohodu....

Přidat nový příspěvek