Datum: 16.07.2015

Vložil: Katka

Titulek: jak z toho ven?

Ahojky, nevím jak z toho ven a co s tím...Byla jsem s (ex)přítelem přes dva roky..na začátku šílena láska, abych mu pomohla finančně jsem se k němu rychle přestěhovala světa láán ..pryč od kamarádů, svého zázemí apod. Bylo toho moc..budování nového zázemí , práce, děti atd., že jsem chodila domu vyčerpaná..lásku jsem mu dávala ,ale dle něho vůbec..stále mě tvrdil,že chce 100%milenku, 100%hospodyni,100%přítelkyni..a to že jsem mu nedala..během vztahu mi chodily neustále zprávy typu jak nic nezvládám, jak jsem chladná, ledová královna a několikrát mě vyhodil, s tím,že to teda tak nemyslel..kolikrát jsem se na něho moc těšila abych nám dala co potřebuje..bohužel stihl napsat další hnusné zprávy..sprosté, vyčítání , ponižování atd. a tak jsem samozřejmě nemohla přijít domu dělat, že nic..proběhly hádky jako vždy..takhle furt dokola..zprávy kdy jsem v práci ani nemohla pracovat jak jsem byla psych. mimo..ted se mnou rozešel...prý jak jsem byla obrněná já..tak se obrnil on a nic ke mě necítí. šla jsem o dům dál, přestěhovala se a zprávy nepřestaly...v nich mě nedávala žádnou naději nic..a když sem tedy nic neudělala..tak opět zprávy typu..to byla tvá poslední šance, nemiluješ mě a budu si hledat teda jinou...proč to dělá, proč mě stále tak ubližuje a kontaktuje...jsem z toho moc zmatená..hlavně i kvůli rozchodu..nic mě nevysvětlil..jen napsal že kvůli mě končí...

Přidat nový příspěvek