Datum: 28.01.2015

Vložil: petra

Titulek: tyran

Ahoj jsem s manželem 12 let.Nikdy to nebyl kliďas,vybouch kvůli každé capině,ale poslední dva roky je neskutečně negativistický,agresivní výbuchy se stupňují,vygradovaly když jsem nastoupila po md do práce.Byl to ryze mužský kolektiv,manžel je šíleně žárlivý,takže výslechy,nepříjemné výstupy a podezírání na denním pořádku,k tomu ten šílený negativismus.Stalo se,že jsem si v práci s někým něco začla,jednou jsem ulítla hodně,pokračovalo to,ale už jen občasným políbením,pohlazením necelé čtyři měsíce.Manžel to zjistil,zavolal do práce,že okamžitě končím a od té doby 18 prosince mám peklo na zemi.Krom toho,že jsem během svátků dostala čtyřikrát přes hubu,mě neskutečně slovně uráží,pořád všechno kontroloval,mobil,projel mi celou historii na netu,co jsem kdy kde napsala,sebral mi simku a jel do O2,aby mu vyjeli smazané sms.Mám novou práci,která je taky špatná,je ve stejném městě jako předchozí,nesmím tam telefonovat,když jsem měla jít napřesčas,volal koordinátorovi s tím,že se mu ku...m tak se jen ujišťuje,jestli mám opravdu přesčas,když jsem mu v době přesčasu nevzala telefon,přijel si mě zkontrolovat na vrátnici a chtěl po mistrovi,aby mu mě dal na ucho.Nesmít jezdit do práce vlakem ani autobusem.Řekla jsem mu ať o víkendu nepije,protože je pak tak strašně agresivní a zlý,že se to nedá popsat,tudíž si nesmím dát ani já víno,protože on nesmí a ze mě dělá alkoholičku.Včera mi projížděl výpis z telefonu a do krve se hádal,že si stále píšu s tím kolegou,hádala jsem se že ne a on opět spustil tu svou sprostou písničku,nakonec zjistil,že ty zprávy byly psané kamarádce,ale jako by se nechumelilo.Od toho 18 mě nenechal jeden den vydýchat,furt má něco.V sobotu jsem si slabě nalakovala nehty,všiml si toho až dneska a zas už jede,tak ty toho nenecháš,furt musíš ty chlapy něčím provokovat ty ...Jako už mi z toho hrabe.Kolikrát už jsem byla rozhodnutá,že s dětma odejdu,bohužel nemám kam,nemám finanční prostředky,vždycky začal brečet prosit a omlouvat se,že už nikdy atd....Vydrží mu to max. dvě hodiny a pak zase peklo.Mám nařízené přesčasy a potřebuju chodit,potřebuju peníze,krmí dětem uši,že schválně chodím na přesčasy,protože s nima nechci být doma.Příští týden mám mít poprvé odpolední a už teď cítím v kostech,že mi řekne,ať si seženu hlídání,že děti hlídat nebude,protože se budu někde kur,,,t.Žádné hlídání nemám.Už vážně nemůžu,jk z toho ven?

Přidat nový příspěvek