Datum: 25.01.2015

Vložil: Anna

Titulek: Psychické týrání?

Dobrý den.S manželem jsem se potkala v roce 2008,již tehdy byl v podmínce za finanční podvod,a tak abych ho ochránila před vazbou tak jsem za něj zaplatila 400000 tisíc.Začali k nám jezdit jeho deti.Ale moje deti vždy dělali všechno špatně.Neustále na me řval,že je nevychovavam.Vše jsem dělala špatně.Řval na me hlavně před detma.Těm jsem vždy říkala ať se do toho nepletou,aby je nezbil.Jenže bohužel se to stalo.Adam můj mladší syn ma ADHD,a je takový jaký je.Takže fyzickým ani psychickym trestům se nevyhnul.Před dvouma rokama jsem se rozvedli protoze prý opět zpronevěřil v práci peníze.A žili jsme spolu dál.Akorát,že jsem ho zivila.Platila jsem jeho dluhy,kupovala cigarety,tabák,jidlo...oblečení.V loni si v novém zaměstnání našel přítelkyni.Kdysi lehká deva,fetacka a dokonce dealerka drog.Loni v listopadu se k ni odstehoval.V prosinci jsme byli uz zase spolu.Adama opět zbyl,ucho i tvář měl uplne černou.Ja jsem odešla s kamarádkama v sobotu na mejdan a přišla jsem v neděli.Když jsem se převlékla tai to přišlo.Začal na me ječet jak jsem si dovolila odejít na noc pryč,skym jsem tam spala.Adam i sousedi opět přítomni.Po týdnu se zase zbalil a odešel k te fetacce.Jenom se chci ujistit,že uz o něj nemam bojovat.děkuji An

Přidat nový příspěvek