Datum: 03.01.2015

Vložil: Jana

Titulek: Je to psychické týrání

Dobrý den, manžel si našel milenku. Začali mi chodit SMS a e-mali. Během více jak 30 leteho manželství se to stalo již několikrát. Ale když byly děti malé, tak jsem vstala a začala znovu. Dnes jsem se z toho zhroutila a vyhledla jsem pomoc u psychiatra. Čekací doba je však více jak měsí.Také mě kdysi dávn i zbyl. V součsné době, když přijdu domu, tak stačí, kdy prohonese jedno slovo o kterém ví, že mě nakopne a vzniknouhou. hádky. Také jsem se pokusila o sebevraždu, ale mé dospělé děti mi pomohly. Samozřejmě, že v takovéto úzkosti a depresy jsem mu řekla něco co bych nikdy neřekla a on to využívá proti mě. Když jsem se zeptella zda se chce rozvést odpověděl, že nyní neví, ať s ním nemluvím aspoň měsí a pak se uvidí. Zakazuje mi navštěvovatkamarádky a také mi sebral klíčky od auta, chtěl na mě zavolat polici a záchranku. K našim hádkám zve i dospělé děti prý jako svědky, že jsem ty hádky vyvolala já. Mě to připadá, že mě chce psychycky zničit, aby mohl říci, že on nic to já. Jsem zoufalá, žiji v nejistotě a ještě se hlídata bát se, abych něco neřekla, jelikož by řekl -už zase zčínáš?. I svý matce a sestře řekl, že se prý semnou nedá mluvi, že jsen ho dostataečně nechválila a když se vrátil domů nedala jsem mu pusu... tu snad mohl dát i on mě. Jsem zoufaláA UŽ NEMOHU DÁL. Když řeknu, že jdu spát jinam, aby byl klid tak řekne už zase začínáš... tak se bojím i od něho odejít.

Přidat nový příspěvek