Datum: 17.12.2014

Vložil: jana

Titulek: tyrani

Mam problem stejne jako jine zeny chci odejit od manzela ktery je agresivni a porad po me jen rve a ponizuje me pak se omlouva a rika ale chapes kdybys to nedelala zbil me nekolikrat taky strasne pije vypada to jako ze si rozumime ale neni to tak jen pred lidma se stydim za nej aby si nemysleli co to mam za chlapa moje cela rodina o nem vsechno vi chteli ho kvuli me i zbit ale porad se na to divaj ze zustavam s nim rikam mu milionkrat at odejde ze s nim zit nechci at si najde byt ale nikdy me neposlevhne rika ze jsem nesvhopna pak zas rika jinym ze bezemne by nemel nic je z deckeho domova a ja mu pomohla kdysi k rodicum ted za to pikam proc neodejde nechapu kdyz tak ma potad za ne vztek vsechno ho nastve i to ze uvarim neco co mu nechutna staci neco spatne rict a uz mi rika jaka jsem hloupa ..spatne u neho jsou jlouposti kvuli kterym by se nikdo nerozcilil opravdu rodina me nechape a ja sama sebe taky ne chci v klidu aby odeel co mam delat nechci to resit policii cci aby odesel sam vim ze kdyz ho vyhodim spal by na ulici to nechci nejsem zly clovek k nikomu nedokazu byt ..nevim co mam delat protoze ne a ne odejit ja nevim jestly mam odejit ja ale byt je na me ziji v anglii takze byt tu neni problem sehnay mam odejiy ja nevim co.. poradte prosim

Přidat nový příspěvek